День пам’яті святителя Миколая Чудотворця

19 грудня 2022 року, у день пам’яті святителя Миколая Чудотворця, у Спасо-Преображенському Кафедральному соборі була звершена Божественна літургія.

Богослужіння очолив клірик Спасо-Преображенського Кафедрального собору протоієрей Олександр Нічишин. Йому співслужили клірики собору ієрей Володимир Луценко та протодиякон Віталій Каітан.

На сугубій єктенії духовенство піднесло прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Після читання Євангелія ієрей Володимир Луценко звернувся до вірян зі словом проповіді.

По завершенні Божественної Літургії був звершений хресний хід з нагоди Престольного, оскільки один з приділів Спасо-Преображенського Кафедрального собору присвячений на честь святителя Миколая Чудотворця.