Ієромонах Савва (Редько)

Клірик Спасо-Преображенського Кафедрального собору.

Дата народження:
28 вересня 1993 р. у смт. Маневичі Волинської області.

Хіротонія:
4 листопада 2017 р. рукоположений митрополитом Кіровоградським і Новомиргородським Іоасафом в храмі Казанської ікони Божої Матері
с. Оситняжка в сан диякона.
10 грудня 2017 р. рукоположений митрополитом Кіровоградським і Новомиргородським Іоасафом в Свято-Благовіщенському храмі
м. Кропивницький в сан священика.

Чернечий постриг:
29 грудня 2018 р. пострижений митрополитом Кіровоградським і Новомиргородським Іоасафом в Свято-Єлисаветинському чоловічому монастирі м. Кропивницький в монашество з ім’ям Савва, в честь святого преподобного Савви Сторожевського.

День ангела:
16 грудня, день пам’яті преподобного Савви Сторожевського.

Освіта:
У 2016 р. закінчив Східноєвропейський Національний університет
ім. Лесі Українки і отримав базову вищу освіту за спеціальністю «Історія» та здобув кваліфікацію спеціаліст історії. Захистив роботу на тему: «Початок вивчення Волинських старожитностей на початку XIX ст.»;
У 2019 р. розпочав навчання у Київській духовній семінарії Української Православної Церкви.

Служіння:
15 лютого 2018 р. – призначений кліриком Ставропігійного храму Різдва Христового УПЦ м. Олександрія.
3 вересня 2018 р. – зачислений до насельників Свято-Єлисаветинського чоловічого монастиря м. Кропивницький.
2 березня 2019 р. – призначений керівником молодіжного відділу Кіровоградської єпархії УПЦ.
1 серпня 2019 р. − призначений на служіння у Свято-Миколаївському скиті с. Обознівка Свято-Єлисаветинського чоловічого монастиря.
30 серпня 2020 р. призначений кліриком Спасо-Преображенського Кафедрального собору м. Кропивницький.